Announcing: BahaiPrayers.net


More Books by Ризван

Ризван 159
Ризван 160
Ризван 161
Ризван 166 2009
Free Interfaith Software

Web - Windows - iPhone
Ризван : Ризван 161
ВСЕСВІТНІЙ ДІМ СПРАВЕДЛИВОСТІ
Різван 2004
До багаї світу
Любі друзі!

Три роки минуло від початку П’ятилітнього Плану. Процеси, приведені в рух під час Чотирьохлітнього Плану, зміцнені особливим наголосом Дванадцятимісячного Плану на дитячій освіті багаї, процеси, які протягом останніх років розгорталися з неослабною силою, тепер стають втіленням тих високих сподівань, з якими їх було розпочато. В усіх куточках світу три учасники Плану – віруючий, громада та інституції, кожен відіграючи свою відмітну роль – пожвавлюють роботу однин одного. Ключові види діяльності – навчальні гуртки, заняття для дітей та молитовні зустрічі – стали головними складовими та взаємно підсилювальними здобутками громади багаї, що надають ще більшої наснаги та успішності всім іншим сторонам її життя. Примножуються людські ресурси, а Місцеві Духовні Збори відгукуються на нові вимоги цієї наростаючої животворної енергії.

Громади всього світу набули надзвичайної здатності до дитячого виховання багаї. Заходи, розпочаті з метою духовного спрямування підлітків, виявляються успішними. Просування кластерів від кожного рівня діяльності до наступного відбувається належним чином і супроводжується тим, що ядро утверджених віруючих оточують ширші кола людей, які ще не стають багаї, однак з ентузіазмом беруть участь у ключових видах діяльності Плану. Структури для забезпечення інтенсивного росту вже з’являються в деяких розвинутих кластерах. Поряд з тим, що Національні Збори намагаються задовольнити потреби всіх кластерів у своїх громадах, вони усвідомлюють важливість зосередження особливої уваги на певних пріоритетних кластерах, що подають великі надії, заохочуючи та розвиваючи їх доти, доки людські ресурси, мобілізовані в них завдяки підготовчим інститутам, не перетворять їх на осередки швидкого та безперервного зростання.

Як і передбачалося, підготовчий інститут виявляє свою здатність бути рушієм росту. Оцінюючи можливості та нужди своїх громад, переважна більшість Національних Духовних Зборів обрали для себе матеріали курсів, розроблених Інститутом Ругі, визнаючи їх такими, які найкраще відповідають вимогам Плану. Перевага цих матеріалів ще й у тому, що вони перекладені багатьма мовами, і де б не подорожували багаї, вони бачать, що й інші друзі прямують тим самим шляхом та вдаються до тих самих книг та методів.

Міжнародне суспільство, в якому панує безлад та яке роздирають суперечливі погляди та інтереси, знемагає під зростаючим натиском тероризму, беззаконня та корупції, а економічна криза, бідність та хвороби ще більше підточують його. У такому середовищі співтовариство багаї стає все більш помітним – воно натхнене богоявленим баченням, зводить будівлю на міцному фундаменті, набирає сили завдяки приведеним у дію процесам і не знає страху перед можливими невдачами. Здатність громади багаї реагувати на несподівані ситуації була продемонстрована рік тому, коли, незважаючи на те, що внаслідок численних небезпек був відмінений Міжнародний З’їзд Багаї, обрання Всесвітнього Дому Справедливості відбулося належним чином, а План пішов далі очікуваними темпами. В той самий час, попри розруху та хаос в громадському житті Іраку, вдалося встановити зв’язок з багаї тієї країни та відновити їх Місцеві Духовні Збори. Зараз із великою радістю сповіщаємо про обрання цього Різвану Національних Духовних Зборів Іраку, які почнуть працювати після майже тридцяти років тяжкого гніту та займуть приналежне їм місце у міжнародній громаді багаї.

На цьому етапі Божественний План вимагає, щоб ми продовжували упевнений та жвавий рух у тому самому напрямку і не зважали на буревії, що бушують у людському суспільстві. Будьте певні, що Благословенна Краса скеровуватиме ваші кроки, а Воїнства Вишнього Сонму підкріплюватимуть кожне ваше зусилля заради поступу Його Віри.

Всесвітній Дім Справедливості

Baha’i World Centre • P.O. Box 155 • 31 001 Haifa, Israel

Tel: 972 (4) 835 8358 • Fax: 972 (4) 835 8280 • Email: secretariat@bwc.org


Table of Contents: Albanian :Arabic :Belarusian :Bulgarian :Chinese_Simplified :Chinese_Traditional :Danish :Dutch :English :French :German :Hungarian :Íslenska :Italian :Japanese :Korean :Latvian :Norwegian :Persian :Polish :Portuguese :Romanian :Russian :Spanish :Swedish :Turkish :Ukrainian :