Announcing: BahaiPrayers.net


More Books by Ризван

Ризван 159
Ризван 160
Ризван 161
Ризван 166 2009
Free Interfaith Software

Web - Windows - iPhone
Ризван : Ризван 159
ВСЕСВІТНІЙ ДІМ СПРАВЕДЛИВОСТІ
Різван 2002 року
До багаї світу
Любі друзі!

Бурхливий перебіг подій у Вірі та поза нею, яким почалася П’ята Епоха Доби Становлення, розгортається у приголомшливе видовище. В межах Справи у травні минулого року відбулися урочистості з нагоди зведення споруд на Горі Кармель, за чим слідкували глядачі в усіх куточках планети, переповнюючись відчуттям історичної значимості події. Це стало можливим завдяки прямим супутниковим трансляціям та найширшому висвітленню засобами масової інформації, що будь-коли супроводжувало події багаї. Як тільки останні свідчення зримого втілення Скрижалі до Кармелі розкрилися у своїй вражаючій пишноті перед очима світу, Справа Багаулли набула ще більшого визнання, неспинно зринаючи із безвісності. Так в літописах цього Божого Зволення з’явилась ще одна немеркнуча сторінка.

Такий зовнішній прояв життєдайної сили, якою наснажена наша нездоланна Віра, доповнюється натиском внутрішніх процесів, приведених у дію в Різван минулого року, на початку П’ятирічного Плану. Це спонукало нас обміркувати разом із делегатами національних з’їздів та рештою послідовників Багаулли по всьому світу кілька яскравих свідчень розгортання Плану протягом першого його року – свідчень, що окриляють серця та вселяють упевненість у незліченних потенціях обраного Планом курсу.

Національні Духовні Збори, завзято відгукнувшись на його вимоги, провели перед Різваном та одразу ж після нього засідання з планування за участю Континентальних Радників. Це задало впровадженню Плану рішучого темпу, що позначився ужиттям заходів для надання нових рис процесові вступу загонами. У кожній національній громаді інституції багаї розпочали роботу з вивчення географічних карт своїх країн для поділу їх на області росту, кожна з яких мала б таку структуру і розмір, що дозволяли б вести контрольовану діяльність з метою росту і розвитку громад у цих областях. Складання таких карт, про які вже звітували близько 150 країн, дає змогу окреслити схему добре упорядкованого розширення та згуртування. Таким чином, виникає картина, чи бачення на майбутнє, планомірного росту, який вдасться підтримувати у кожній області росту по всій країні. За такої перспективи незаймані області росту, подібно до незайманих місцевостей, означених у кампаніях минулого, стають цільовими для домашніх піонерів, тоді як відкриті області росту зосереджують свої сили на внутрішньому розвиткові, що забезпечується взаємно підсилюючою діяльністю трьох складових плану: окремого віруючого, інституцій та громади.

Найбільш підбадьорливою є та обставина, що просування цієї роботи черпає енергію від процесу діяльності підготовчих інститутів, який торік набув значної ефективності в багатьох країнах завдяки кампаніям, спрямованим на збільшення кількості підготовлених наставників. У тих громадах, де робота підготовчих інститутів добре налагоджена, досить легко вдалося збільшити кількість учбових гуртків, молитовних зустрічей і занять для дітей, що є ключовими видами діяльності. Постійне зростання числа шукачів, запрошених своїми друзями багаї взяти участь у цих заходах, надає нового значення їх цілям, спричиняючись до поповнення лав віруючих. Безперечно, це відкриває великі перспективи для навчальної роботи. Ці ключові види діяльності, які спочатку запроваджувались переважно для віруючих, поступово перетворюються на врата для вступу загонами. Із поєднання в межах області росту учбових гуртків, молитовних зустрічей і занять для дітей виникає модель узгодженості дій, що вже дала обнадійливі результати. Ми переконані, що із застосуванням цієї моделі в усьому світі відкриваються численні можливості для розвитку Справи на майбутні роки.

Ці далекосяжні задуми набувають ще більшої дієздатності завдяки титанічним зусиллям Міжнародного Навчального Центру, скерованим на поглиблення розуміння громадою концепції планомірного росту. Скориставшись нагодою того, що недавно розпочався новий строк служіння членів Допоміжних Рад, Навчальний Центр скликав протягом останніх місяців минулого року 16 конференцій регіонального спрямування, на кожній з яких були присутніми два його члена. Участь у конференціях, під час яких багато уваги приділялося темі „Підготовчі інститути і планомірний ріст”, взяли майже всі члени Допоміжних Рад світу, отримавши чимало важливої інформації, що завдяки їх невтомній праці стане надбанням усієї громади.

Громада, так щедро обдарована й досвідчена, так зосереджена на богонатхненному плані дій, спрямовує свій погляд на світ, чиє населення з часу вищезгаданих подій, що відбулися на Святій Землі у травні 2001 року, ще сильніше загрузло в трясовині повсюдного безладу. Втім, саме за таких несприятливих на вигляд умов і судилося Справі розвиватися й процвітати. Нова збірка творів Багаулли під назвою „Поклик Господа воїнств”, яка нещодавно вийшла в світ і вмістила перекладені англійською мовою повні тексти Його Скрижалей до царів і правителів світу, стала милостивим нагадуванням про жахливі наслідки нехтування Його застереженнями стосовно кривди, деспотизму й корупції. Глибокі потрясіння, що скрізь переживають люди, наголошують на гострій потребі у ліках, які Він призначив. Тому нам, розкиданим по світу громадам Його вірних слуг, час знову дарує незліченні можливості – можливості навчати Його Справі, розбудовувати Його дивний Лад, самовіддано забезпечувати матеріальні засоби, від яких неодмінно залежить успіх та дієвість справ духовних.

Наш неухильний обов’язок – скориставшись нинішнім хаосом, без страху і вагань поширювати і своїм прикладом являти перероджуючу силу того єдиного Послання, що здатне забезпечити мир у світі. Хіба могутні слова Благословенної Краси не додають нам снаги і рішучості? „Нехай те, що діється в світі, не засмучує вас”, – ось Його любляча порада. „Богом присягаюсь! – продовжує Він. – Море втіхи жадає дістатися вашої присутності, бо кожна блага річ створена заради вас, і, відповідно до потреб часу, відкриється вам”.

Тож, не обтяжуйтесь сумнівами, не зважайте на перешкоди, і, озброївшись Планом, прямуйте вперед!

Всесвітній Дім Справедливості
До багаї світу 2 Різван 2002 року

Table of Contents: Albanian :Arabic :Belarusian :Bulgarian :Chinese_Simplified :Chinese_Traditional :Danish :Dutch :English :French :German :Hungarian :Íslenska :Italian :Japanese :Korean :Latvian :Norwegian :Persian :Polish :Portuguese :Romanian :Russian :Spanish :Swedish :Turkish :Ukrainian :