Announcing: BahaiPrayers.net


More Books by Компiляцiї

До Нього повернемось
Молитви багаї для дiтей
Ружi любовi
Free Interfaith Software

Web - Windows - iPhone
Компiляцiї : Молитви багаї для дiтей
МОЛИТВИ БАГАЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Славен будь Ти, о Господи мій Боже. Милостиво дозволь сьому маляті бути вигодуваним з грудей Твого ніжного милосердя і люблячого провидіння та підживленим плодами Твоїх небесних дерев. Не довіряй його опіці когось іншого, крім Тебе, адже Сам Ти, силою верховної волі й влади Своєї, сотворив і викликав його до буття. Немає Бога іншого, крім Тебе, Всемогутнього, Всезнаючого. Звеличений Ти, о Найлюбіший мій. Донеси ж до нього солодкі навіювання Твоєї позамежної щедрості й пахощі Твоїх святих дарів. А відтак сподоби Його шукати притулку під покровом Твого найбільш піднесеного Імені, о Ти, Хто тримає в десниці Своїй царство імен та ознак. Воістину, Ти в силах чинити так, як забажаєш, і Ти справді Могутній, Піднесений, Всепрощаючий, Благодатний, Щедрий, Милосердний.

Багаулла

О ти, незрівнянний Господи! Дай немовляті сьому бути вигодуваним з грудей Твоєї ніжної ласки, оберігай його в колисці Твоєї безпеки й опіки і дозволь йому бути виплеканим десницями Твоєї лагідної прихильності.

Абдул-Бага

О Боже! Викохуй немовля се в лоні любові Твоєї і дай йому молока з грудей Твого Провидіння. Плекай сей свіжий паросток у розарії Твоєї любові й зливами Твоєї щедрості помагай йому зростати. Зроби його дитиною царства і веди до небесної царини Твоєї. Ти могутній та добрий, і Ти є Дарувальник, Великодушний, Господь неперевершеної щедрості.

Абдул-Бага

О Господи! Виховуй дітей сих. Діти сі – паростки Твого саду, квіти Твоїх лук, троянди Твого квітника. Дозволь дощу Твоєму пролитися на них, дай Сонцю Дійсності осяяти їх любов’ю Твоєю. Дай вітерцю Твоєму освіжити їх, аби навчалися вони, зростали й розвивалися, і поставали у найвитонченішій красі.

Ти є Дарувальник. Ти є Співчутливий.
Абдул-Бага

О Ти, добрий Господи! Сі милі діти – творіння перстів могутності Твоєї і дивні знамення Твоєї величі. О Боже! Захищай сих дітей, милостиво помагай їм здобувати освіту і сподоби їх присвятити себе служінню світу людей. О Боже! Діти сі – перли, дай змогу їм бути виплеканими в мушлі Твоєї ніжної ласки.

Ти Щедрий, Вселюблячий.
Абдул-Бага

О Господи! Зроби дітей сих прекрасними саджанцями. Дозволь їм зростати й розвиватися в Саду Твого Завіту і надай їм свіжості й краси зливами з хмар Царства Абга. О Ти, добрий Господи! Я дитя мале – звелич мене, допустивши до царства. Земний я – зроби мене небесним; належу до світу нижчого – дозволь мені бути частиною царини вищого; похмурий я – благослови мете стати сяючим; матеріальний – зроби мене духовним і сподоби виявляти Твої нескінченні щедроти.

Ти Сильний, Вселюблячий.
Абдул-Бага

О мій Господи! О мій Господи! Я юне дитя. Пестуй мене з грудей Твоєї милості, научай мене в лоні Твоєї любові, виховуй мене у школі Твого керівництва й викохуй мене у захистку Твоєї щедрості. Визволи мене з пітьми, зроби мене світлом яскравим, звільни мене від смутку, зроби мене квіткою розарію, дозволь мені стати слугою Твого порога і даруй мені вдачу й натуру праведних, прояви через мене щедрість у світі людському й повінчай чоло моє короною вічного життя.

Воістину, ти Сильний, Могутній, Той, Хто бачить та чує.

Абдул-Бага

О люблячий Боже! Я юне дитя, благаюче, підневільне. Будь моїм притулком, моєю підтримкою, моєю обороною. Я бідую – дай мені засобів стати безжурним. Я в нужді – обдаруй мене скарбами Царства. Я неживе – наділи мене Духом Життя. Я слабке – підтримай мене силою та міццю, аби стало я служити Порогу Твоєму, з довершеною чистотою й святістю, принесло себе в жертву заради Тебе, забуло про себе й прагнуло Тебе, ступало стезею Твоєї ласки, розказувало про таїнства Твої та в усьому, що бачу, засвідчувало знамення Твоєї Єдності. О Боже! Зроби мене палким, мов полум’я Твоєї любові, і визволи від прихильності до сього смертного світу, аби знайшло я душевний спокій та умиротворення.

Ти Сильний, Могутній! Ти Той, хто чує і бачить!
Абдул-Бага

О Незрівнянний Господи! Стань притулком для сього бідного дитяти й добрим та прощаючим Учителем для сеї заблудлої й нещасної душі. О Господи! Хоча ми лише убогі паростки, та все ж належимо до Твого розарію. Хоча ми саджанці без листя й цвіту, та все ж ми – частина Твого саду. Плекай паросток сей зливами хмар ніжного милосердя Твого й оживляй та освіжай сей саджанець воскрешаючим подувом Твоєї духовної весни. Сподоби його стати турботливим, проникливим та благородним і подбай, аби здобув він вічне життя й оселився у Твоєму Царстві на віки вічні.

Абдул-Бага

О Господи! Зроби сього юнака променистим і даруй щедрість Твою сьому убогому створінню. Наділяй його знаннями, поповнюй його сили на світанку кожного дня й оберігай його в притулку Твоєї опіки, аби звільнився він від провин, присвятив себе служінню Справі Твоїй, наставляв заблудлих, вів нещасних, звільняв поневолених і пробуджував недбалих, аби всі благословилися споминанням Твоїм і хвалою.

Ти Могутній і Сильний.
Абдул-Бага

О Ти, Чистий Боже! Я маля – зроби лоно Дару Твого затишним місцем спочинку, сподоби мене зростати й підкріплюватись медом та молоком Твоєї любові й навчай мене біля грудей Твоїх знань; даруй мені самостійність у дитинстві моєму і надай мені довершеності!

О Ти, Незрівнянний! Зроби мене впевненим у Царстві Незримого! Воістину, Ти Могутній і Сильний!

Абдул-Бага

О Неперевершений Господи! Сій безпорадній дитині стань Заступником; сьому немічному й грішному – добрим і прощаючим.

О Творителю! Хоча ми лише паростки нікчемні, та все ж ми належимо до Твого квітника; хоча ми тільки саджанці без листя та цвіту, але ми – частина саду Твого. Тож зміцнюй паростки сі дощем Твоєї щедрості, освіжай та оживляй сі молоденькі слабкі деревця повіванням Твоєї весни.

Пробуди нас, просвіти нас, підтримай нас, даруй нам життя вічне й прийми нас до Свого Царства!

Абдул-Бага
РАНОК

Я пробудився в притулку Твоєму, о мій Господи; тому ж, хто шукає притулку сього, належить перебувати у Святилищі Твоєї опіки та у Твердині захисту Твого. Осяй мою внутрішню суть, о мій Господи, блиском Світанку Твого Одкровення, так само, як осяяв Ти зовнішню суть мою вранішнім світлом Твоєї ласки.

Багаулла
ДУХОВНІ ЯКОСТІ

Сотвори моє серце чистим, о мій Боже, і совість спокійну мою відроди, о моя Надіє. Духом сили утверди мене у Справі Твоїй, о Найкоханіший мій, світлом слави Твоєї вкажи мені стезю Твою, о Ти, ціле прагнення мого! Силою незрівнянного могуття Твого піднеси мене до небес святості Твоєї, о Витоку мого існування, і подувами вічності Твоєї звесели мене, о Ти, Хто є мій Бог! Нехай віковічні наспіви Твої навіють на мене спокій, о мій Сподвижнику, нехай скарби Твого прадавнього лику визволять мене від усього, крім Тебе, о мій Повелителю, і нехай звістка про одкровення Твоєї немеркнучої Сутності принесе мені радість, о Ти, хто є найбільш явним з явних, найпотаємнішим з потаємних!

Багаулла
ЗЦІЛЕННЯ

Ім’я Твоє – моє зцілення, о мій Боже, а спомин про Тебе – ліки мої. Близькість до Тебе – надія моя, а любов до Тебе – мій супровід. Милість Твоя до мене – зцілення моє і підтримка в сьому світі та у світі прийдешньому. Ти, воістину, Всещедрий, Всезнаючий, Всемудрий.

Багаулла
ДОПОМОГА В ТРУДНОЩАХ

Хіба є Визволитель від труднощів, окрім Бога? Скажи: Славен будь Бог! Він є Бог! Всі слуги Його і всі тримаються Його веління!

Баб

Скажи: Бог є достатнім усьому понад усе, і ніщо, крім Бога, не є достатнім, ні в небесах, ні на землі. Воістину, Він Сам у Собі Знавець, Підкріплювач, Всемогутній.

Баб
СВІТЛО СЕРЦЯ

О Боже, керуй мною, оберігай мене, зроби мене світилом яскравим і сяючою зіркою. Ти Могутній та Сильний.

Абдул-Бага
СІМ’Я

О Господи! У сьому Найвеличнішому Зволенні приймаєш Ти клопотання дітей за батьків їх. Се один із особливих безмежних дарів Зволення сього. А тому, о Ти, добрий Господи, прийми прохання слуги Твого біля порога Єдиносущності Твоєї і заглиб батька його в океан благодаті Твоєї, бо син сей повстав, аби служити Тобі, і повсякчас докладає зусиль на стезі Твоєї любові.

Воістину, Ти Дарувальник, Пробачаючий та Добрий!
Абдул-Бага
ЗЕМЛЯ

Благословенні місцевість, і дім, і місце, і місто, і серце, і гора, і притулок, і печера, і долина, і земля, і море, і острів, і луг – де Бога спом’янули та Його возвеличили.

Багаулла
ЄДНІСТЬ

О мій Боже! О мій Боже! Поєднай серця слуг Твоїх і відкрий їм величну мету Твою. Хай дотримуються вони Твоїх настанов і перебувають у Твоєму законі. Помагай їм, Боже, у стараннях їх і даруй їм силу служити Тобі.

О Боже, не покидай їх на самих себе, а скеровуй кроки їх світлом Твоїх знань і звеселяй серця їх Твоєю любов’ю. Воістину, Ти Помічник їх і Господь.

Багаулла
ЛЮДСТВО

О Боже, мій Боже! Посприяй вірним слугам Твоїм здобути люблячі й добрі серця. Помагай їм поширювати, серед усіх народів на землі, світло проводу, що походить з Вишнього Зібрання. Ти, воістину, Дужий, Сильний, Могутній, Всепідкоряючий, Вседаруючий. Воістину, Ти Великодушний, Лагідний, Прещедрий.

Абдул-Бага
ДОПОМОГА

Заклинаю Тебе могуттям Твоїм, о мій Боже! Хай ніяке лихо не спіткає мене в часи випробувань, і в хвилини безпечності моєї скеровуй кроки мої до праведного натхненням Твоїм. Ти є Бог, Ти в силах чинити так, як забажаєш. Ніхто не в змозі протистояти Волі Твоїй чи перешкодити Твоєму Задуму.

Баб
ВЕЧІР

О мій Боже, мій Повелителю, Ціле прагнення Мого! Сей слуга Твій шукає сну у захистку милосердя Твого і спочинку під пологом благодаті Твоєї, благаючи про турботу Твою й опіку.

Молю Тебе, о мій Господи, оком Твоїм невсипущим оберігати очі мої від споглядання усього іншого, крім Тебе. Тож посиль їх проникливість, аби могли вони розрізнити знамення Твої й узріти обрій Твого Одкровення. Ти є Той, перед одкровенням Чиєї всемогутності тремтить сама сутність сили. Немає Бога, крім Тебе, Всемогутнього, Всепідкоряючого, Необмеженого.

Багаулла
ЗВЕРНЕННЯ АБДУЛ-БАГА ДО МОЛОДІ ТА ДІТЕЙ

О деревця й саджанці, довершені й ніжні, що зростають у лугах керівництва! О ви, новоприбульці до Братства Істини!

Хоча зараз ви учні, плекаємо надію, що завдяки зливам хмар благодаті станете вчителями, дасте пишний цвіт, немов квіти й запашні трави в садочку знань, що належать як розумові, так і серцю. Кожен з вас буятиме, неначе дерево, багате своїм врожаєм, пишне, свіже та міцне, рясно вкрите солодкими плодами.

Нехай завдяки потаємній Божій підтримці кожен з вас перетвориться на джерельце знань. Хай серця ваші повсякчас отримують натхнення від Жителів Вишнього сонму. Хай краплинка стане морем великим, а пилинка засяє сліпуче, мов сонце.

Його Святість Баб промовляв: „Якщо мала мурашка в день сей забажає здобути таку силу, аби прояснити найбільш незрозумілі й туманні місця Корану, прагнення її, без сумніву, збудеться, бо в найзаповітнішому єстві всього сущого пульсує таїна вічної могутності”. Коли безпорадне створіння може набути такої вправності, наскільки більш дійовою мусить бути сила, вивільнена щедрими потоками благодаті Багаулли?! Яке ж непорівнянне підкріплення отримуємо, який багатий сердечний набуток маємо!

Тож, о просвітлена юне, щодень і щоніч докладайте зусиль, аби розгадати таємниці розуму й духу та збагнути секрети Божого Дня. Сповніться свідченнями проблисків Найвеличнішого Імені. Розкрийте уста свої у прославлянні. Наводьте переконливі докази та обміркування. Ведіть спраглих до водограю життя, а недужих обдаровуйте істинним здоров’ям. Станьте підручними Божими, будьте лікарями, керованими Богом, і зцілюйте немічних. Приймайте вигнанців у коло найближчих друзів. Обдаровуйте надією сповнених відчаю. Пробуджуйте сплячих, безпечних робіть уважними.

Такими є плоди сього земного життя. Таким є положення променистої слави.


Table of Contents: Albanian :Arabic :Belarusian :Bulgarian :Chinese_Simplified :Chinese_Traditional :Danish :Dutch :English :French :German :Hungarian :Íslenska :Italian :Japanese :Korean :Latvian :Norwegian :Persian :Polish :Portuguese :Romanian :Russian :Spanish :Swedish :Turkish :Ukrainian :